У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6857 Чернігів — Славутич Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Чернігів - Славутич номер 6857 відправляється зі станції Чернігів о 20.40 і прибуває на станцію Славутич о 21.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6857 Чернігів - Славутич пролягає по таким станціям як Подусівка, Білоус, Левковичі, Жукотки, Малійки, Демійка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 20.40
Подусівка 20.48 1 хв  20.49 8 хв 
Білоус 20.58 1 хв  20.59 18 хв 
Левковичі 21.08 1 хв  21.09 28 хв 
Жукотки 21.14 1 хв  21.15 34 хв 
Малійки 21.25 1 хв  21.26 45 хв 
Демійка 21.31 1 хв  21.32 51 хв 
Славутич 21.40 1 г 

У розкладі поїзда 6857 Чернігів — Славутич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031