У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6858 Славутич — Чернігів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Славутич - Чернігів номер 6858 відправляється зі станції Славутич о 16.00 і прибуває на станцію Чернігів о 17.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6858 Славутич - Чернігів пролягає по таким станціям як Демійка, Малійки, Жукотки, Левковичі, Білоус, Подусівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Славутич 16.00
Демійка 16.08 1 хв  16.09 8 хв 
Малійки 16.15 1 хв  16.16 15 хв 
Жукотки 16.25 1 хв  16.26 25 хв 
Левковичі 16.31 1 хв  16.32 31 хв 
Білоус 16.43 1 хв  16.44 43 хв 
Подусівка 16.54 1 хв  16.55 54 хв 
Чернігів 17.02 1 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6858 Славутич — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728