У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6915 Харків — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Огульці номер 6915 відправляється зі станції Харків-Пас. о 14.45 і прибуває на станцію Огульці о 16.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6915 Харків - Огульці пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 14.45
Новоселівка 14.50 1 хв  14.51 5 хв 
Нова Баварія 14.59 1 хв  15.00 14 хв 
Хвилинка 15.02 1 хв  15.03 17 хв 
Рижів 15.07 1 хв  15.08 22 хв 
Пісочин 15.11 2 хв  15.13 26 хв 
Рай-Оленівка 15.16 1 хв  15.17 31 хв 
Коротич 15.20 1 хв  15.21 35 хв 
Водяна 15.28 1 хв  15.29 43 хв 
Люботин 15.33 2 хв  15.35 48 хв 
Любівка 15.42 1 хв  15.43 57 хв 
Караванна 15.46 1 хв  15.47 1 г  1 хв 
Люботин-Західний 15.50 1 хв  15.51 1 г  5 хв 
Пирогова 15.56 1 хв  15.57 1 г  11 хв 
Огульці 16.02 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6915 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031