У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6917 Харків — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Огульці номер 6917 відправляється зі станції Харків-Пас. о 16.23 і прибуває на станцію Огульці о 17.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6917 Харків - Огульці пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 16.23
Новоселівка 16.28 1 хв  16.29 5 хв 
Нова Баварія 16.37 1 хв  16.38 14 хв 
Хвилинка 16.40 1 хв  16.41 17 хв 
Рижів 16.45 1 хв  16.46 22 хв 
Пісочин 16.49 2 хв  16.51 26 хв 
Рай-Оленівка 16.54 1 хв  16.55 31 хв 
Коротич 16.58 1 хв  16.59 35 хв 
Водяна 17.06 1 хв  17.07 43 хв 
Люботин 17.11 18 хв  17.29 48 хв 
Любівка 17.36 1 хв  17.37 1 г  13 хв 
Караванна 17.40 1 хв  17.41 1 г  17 хв 
Люботин-Західний 17.44 1 хв  17.45 1 г  21 хв 
Пирогова 17.50 1 хв  17.51 1 г  27 хв 
Огульці 17.56 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6917 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728