У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6919 Харків-Пас. — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6919 сполученням Харків-Пас. - Огульці відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.36 і прибуває на станцію Огульці о 19.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.36
Новоселівка 17.41 1 хв  17.42 5 хв 
Нова Баварія 17.49 1 хв  17.50 13 хв 
Хвилинка 17.53 1 хв  17.54 17 хв 
Рижів 17.58 1 хв  17.59 22 хв 
Пісочин 18.01 2 хв  18.03 25 хв 
Рай-Оленівка 18.05 1 хв  18.06 29 хв 
Коротич 18.09 1 хв  18.10 33 хв 
Водяна 18.16 1 хв  18.17 40 хв 
Люботин 18.22 15 хв  18.37 46 хв 
Любівка 18.41 1 хв  18.42 1 г  5 хв 
Люботин-Західний 18.47 2 хв  18.49 1 г  11 хв 
Пирогова 18.54 1 хв  18.55 1 г  18 хв 
Огульці 19.00 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6919 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031