У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6919 Харків — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Огульці номер 6919 відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.34 і прибуває на станцію Огульці о 18.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6919 Харків - Огульці пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.34
Новоселівка 17.39 1 хв  17.40 5 хв 
Нова Баварія 17.48 1 хв  17.49 14 хв 
Хвилинка 17.51 1 хв  17.52 17 хв 
Рижів 17.56 1 хв  17.57 22 хв 
Пісочин 18.00 2 хв  18.02 26 хв 
Рай-Оленівка 18.05 1 хв  18.06 31 хв 
Коротич 18.09 1 хв  18.10 35 хв 
Водяна 18.17 1 хв  18.18 43 хв 
Люботин 18.22 2 хв  18.24 48 хв 
Любівка 18.29 1 хв  18.30 55 хв 
Люботин-Західний 18.38 1 хв  18.39 1 г  4 хв 
Пирогова 18.44 1 хв  18.45 1 г  10 хв 
Огульці 18.50 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6919 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930