У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

829Л Львів — Ужгород Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 829Л сполученням Львів - Ужгород відправляється зі станції Львів о 16.37 і прибуває на станцію Ужгород о 22.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Миколаїв-Дністровський, Стрий, Сколе, Тухля, Славське, Лавочне, Опорець, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово, Чоп.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.37
Миколаїв-Дністровський 17.19 1 хв  17.20 42 хв 
Стрий 17.41 2 хв  17.43 1 г  4 хв 
Сколе 18.13 2 хв  18.15 1 г  36 хв 
Тухля 18.33 2 хв  18.35 1 г  56 хв 
Славське 18.47 2 хв  18.49 2 г  10 хв 
Лавочне 19.01 4 хв  19.05 2 г  24 хв 
Опорець 19.10 1 хв  19.11 2 г  33 хв 
Воловець 19.43 3 хв  19.46 3 г  6 хв 
Свалява 20.16 3 хв  20.19 3 г  39 хв 
Карпати 20.28 1 хв  20.29 3 г  51 хв 
Мукачево 20.45 4 хв  20.49 4 г  8 хв 
Батьово 21.17 2 хв  21.19 4 г  40 хв 
Чоп 21.40 15 хв  21.55 5 г  3 хв 
Ужгород 22.22 5 г  45 хв 

У розкладі поїзда 829Л Львів — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930