У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

829Л Львів — Ужгород Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 829Л сполученням Львів - Ужгород відправляється зі станції Львів о 16.50 і прибуває на станцію Ужгород о 22.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Миколаїв-Дністровський, Стрий, Сколе, Тухля, Славське, Лавочне, Опорець, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.50
Миколаїв-Дністровський 17.32 1 хв  17.33 42 хв 
Стрий 17.56 2 хв  17.58 1 г  6 хв 
Сколе 18.28 2 хв  18.30 1 г  38 хв 
Тухля 18.48 2 хв  18.50 1 г  58 хв 
Славське 19.02 2 хв  19.04 2 г  12 хв 
Лавочне 19.16 1 хв  19.17 2 г  26 хв 
Опорець 19.22 1 хв  19.23 2 г  32 хв 
Воловець 19.54 2 хв  19.56 3 г  4 хв 
Свалява 20.26 2 хв  20.28 3 г  36 хв 
Карпати 20.37 1 хв  20.38 3 г  47 хв 
Мукачево 20.55 6 хв  21.01 4 г  5 хв 
Батьово 21.31 2 хв  21.33 4 г  41 хв 
Ужгород 22.22 5 г  32 хв 

У розкладі поїзда 829Л Львів — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930