У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Ужгород(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Ужгород(всі вокзали):

Розклад поїздів Львів Ужгород(всі вокзали) на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Львів Ужгород(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Стрий, Самбір, Турка, Сянки, Перечин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.44, 04.09, 05.19 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 08.38, 10.40, 10.22 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Львів Ужгород(всі вокзали) говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Львів - Ужгород(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Львів - Ужгород(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Ужгород(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород(всі вокзали) — Львів