У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тухля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тухля:

Актуальний розклад електричок по станції Тухля містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тухля з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Стрий, Ужгород. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 47 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Славське, Гребенів, Сколе. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тухля відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Ужгород, Мукачево - Стрий, Мукачево - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тухля відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6156 Лавочне Львів 04.52 1 хв  04.53 Курсує щоденно - переглянути
829Д Ужгород Львів 08.54 2 хв  08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
7001 Львів Мукачево 09.33 1 хв  09.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 11.31 1 хв  11.32 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 12.26 1 хв  12.27 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 16.39 1 хв  16.40 Курсує щоденно - переглянути
7002 Мукачево Львів 17.58 1 хв  17.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6506 Мукачево Стрий 18.38 1 хв  18.39 Курсує щоденно - переглянути
829Л Львів Ужгород 18.48 2 хв  18.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6155 Львів Лавочне 20.46 1 хв  20.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тухля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тухля