У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

829Д Ужгород — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 829Д сполученням Ужгород - Львів відправляється зі станції Ужгород о 05.13 і прибуває на станцію Львів о 10.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чоп, Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Опорець, Лавочне, Славське, Тухля, Сколе, Стрий, Миколаїв-Дністровський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 05.13
Чоп 05.37 15 хв  05.52 24 хв 
Батьово 06.12 2 хв  06.14 59 хв 
Мукачево 06.49 5 хв  06.54 1 г  36 хв 
Карпати 07.08 1 хв  07.09 1 г  55 хв 
Свалява 07.18 3 хв  07.21 2 г  5 хв 
Воловець 07.53 2 хв  07.55 2 г  40 хв 
Опорець 08.22 1 хв  08.23 3 г  9 хв 
Лавочне 08.28 1 хв  08.29 3 г  15 хв 
Славське 08.41 2 хв  08.43 3 г  28 хв 
Тухля 08.54 2 хв  08.56 3 г  41 хв 
Сколе 09.16 1 хв  09.17 4 г  3 хв 
Стрий 09.48 2 хв  09.50 4 г  35 хв 
Миколаїв-Дністровський 10.11 1 хв  10.12 4 г  58 хв 
Львів 10.59 5 г  46 хв 

У розкладі поїзда 829Д Ужгород — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930