У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

829Д Ужгород — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 829Д сполученням Ужгород - Львів відправляється зі станції Ужгород о 05.13 і прибуває на станцію Львів о 10.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чоп, Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Опорець, Лавочне, Славське, Тухля, Сколе, Стрий, Миколаїв-Дністровський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 05.13
Чоп 05.37 15 хв  05.52 24 хв 
Батьово 06.12 2 хв  06.14 59 хв 
Мукачево 06.49 5 хв  06.54 1 г  36 хв 
Карпати 07.08 1 хв  07.09 1 г  55 хв 
Свалява 07.18 3 хв  07.21 2 г  5 хв 
Воловець 07.53 2 хв  07.55 2 г  40 хв 
Опорець 08.22 1 хв  08.23 3 г  9 хв 
Лавочне 08.28 1 хв  08.29 3 г  15 хв 
Славське 08.41 2 хв  08.43 3 г  28 хв 
Тухля 08.54 2 хв  08.56 3 г  41 хв 
Сколе 09.16 1 хв  09.17 4 г  3 хв 
Стрий 09.48 2 хв  09.50 4 г  35 хв 
Миколаїв-Дністровський 10.11 1 хв  10.12 4 г  58 хв 
Львів 10.59 5 г  46 хв 

У розкладі поїзда 829Д Ужгород — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930