У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

829Д Ужгород — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 829Д сполученням Ужгород - Львів відправляється зі станції Ужгород о 05.13 і прибуває на станцію Львів о 10.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чоп, Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Опорець, Лавочне, Славське, Тухля, Сколе, Стрий, Миколаїв-Дністровський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 05.13
Чоп 05.37 15 хв  05.52 24 хв 
Батьово 06.12 2 хв  06.14 59 хв 
Мукачево 06.49 5 хв  06.54 1 г  36 хв 
Карпати 07.08 1 хв  07.09 1 г  55 хв 
Свалява 07.18 3 хв  07.21 2 г  5 хв 
Воловець 07.53 2 хв  07.55 2 г  40 хв 
Опорець 08.22 1 хв  08.23 3 г  9 хв 
Лавочне 08.28 1 хв  08.29 3 г  15 хв 
Славське 08.41 2 хв  08.43 3 г  28 хв 
Тухля 08.54 2 хв  08.56 3 г  41 хв 
Сколе 09.16 1 хв  09.17 4 г  3 хв 
Стрий 09.48 2 хв  09.50 4 г  35 хв 
Миколаїв-Дністровський 10.11 1 хв  10.12 4 г  58 хв 
Львів 10.59 5 г  46 хв 

У розкладі поїзда 829Д Ужгород — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930