У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород(всі вокзали) - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Львів:

Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) Львів на поточний момент містить 13 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород(всі вокзали) Львів найчастіше зупиняються на станціях Мукачево, Свалява, Славське, Стрий, Чоп, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.35, 05.18, 11.16 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 10.08, 10.46, 16.58 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Ужгород(всі вокзали) Львів свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ужгород(всі вокзали) – Львів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Львів можна від 106.72 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород(всі вокзали) — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Ужгород(всі вокзали)