У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

889-890 Вінниця — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вінниця - Коростень номер 889-890 відправляється зі станції Вінниця о 13.54 і прибуває на станцію Коростень о 17.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 889-890 Вінниця - Коростень пролягає по таким станціям як Калинівка-1, Козятин-1, Бердичів, Кодня, Житомир, Горбаші, Нова Борова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 13.54
Калинівка-1 14.15 2 хв  14.17 21 хв 
Козятин-1 14.49 2 хв  14.51 55 хв 
Бердичів 15.18 2 хв  15.20 1 г  24 хв 
Кодня 15.45 1 хв  15.46 1 г  51 хв 
Житомир 16.09 4 хв  16.13 2 г  15 хв 
Горбаші 16.34 2 хв  16.36 2 г  40 хв 
Нова Борова 16.57 2 хв  16.59 3 г  3 хв 
Коростень 17.40 3 г  46 хв 

У розкладі поїзда 889-890 Вінниця — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930