У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

889-890 Вінниця — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 889-890 сполученням Вінниця - Коростень відправляється зі станції Вінниця о 13.54 і прибуває на станцію Коростень о 17.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Калинівка-1, Козятин-1, Бердичів, Кодня, Житомир, Горбаші, Нова Борова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

21 та 28 червня 2021 року призначається курсування регіональних поїздів №887/888 сполученням Коростень - Вінниця та №889/890 сполученням Вінниця - Коростень. 22 та 29 червня 2021 року відміняється курсування регіональних поїздів №887/888 сполученням Коростень - Вінниця та №889/890 сполученням Вінниця - Коростень. 21 та 28 червня 2021 року призначається курсування регіональних поїздів №887/888 сполученням Коростень - Вінниця та №889/890 сполученням Вінниця - Коростень. 22 та 29 червня 2021 року відміняється курсування регіональних поїздів №887/888 сполученням Коростень - Вінниця та №889/890 сполученням Вінниця - Коростень.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 13.54
Калинівка-1 14.15 2 хв  14.17 21 хв 
Козятин-1 14.49 2 хв  14.51 55 хв 
Бердичів 15.18 2 хв  15.20 1 г  24 хв 
Кодня 15.45 1 хв  15.46 1 г  51 хв 
Житомир 16.09 4 хв  16.13 2 г  15 хв 
Горбаші 16.34 2 хв  16.36 2 г  40 хв 
Нова Борова 16.57 2 хв  16.59 3 г  3 хв 
Коростень 17.35 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 889-890 Вінниця — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031