У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

889-890 Вінниця — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вінниця - Коростень номер 889-890 відправляється зі станції Вінниця о 13.54 і прибуває на станцію Коростень о 17.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 889-890 Вінниця - Коростень пролягає по таким станціям як Калинівка-1, Козятин-1, Бердичів, Кодня, Житомир, Горбаші, Нова Борова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 13.54
Калинівка-1 14.15 2 хв  14.17 21 хв 
Козятин-1 14.49 2 хв  14.51 55 хв 
Бердичів 15.18 2 хв  15.20 1 г  24 хв 
Кодня 15.45 1 хв  15.46 1 г  51 хв 
Житомир 16.09 4 хв  16.13 2 г  15 хв 
Горбаші 16.34 2 хв  16.36 2 г  40 хв 
Нова Борова 16.57 2 хв  16.59 3 г  3 хв 
Коростень 17.40 3 г  46 хв 

У розкладі поїзда 889-890 Вінниця — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031