У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

889-890 Вінниця — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вінниця - Коростень номер 889-890 відправляється зі станції Вінниця о 14.00 і прибуває на станцію Коростень о 17.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 889-890 Вінниця - Коростень пролягає по таким станціям як Калинівка-1, Козятин-1, Бердичів, Житомир, Горбаші, Нова Борова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Вінниця – Коростень складає 60.00 гривень. Відстань між станціями – 207.2 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 14.00
Калинівка-1 14.23 1 хв  14.24 23 хв 
Козятин-1 14.57 2 хв  14.59 57 хв 
Бердичів 15.24 2 хв  15.26 1 г  24 хв 
Житомир 16.13 4 хв  16.17 2 г  13 хв 
Горбаші 16.42 1 хв  16.43 2 г  42 хв 
Нова Борова 17.05 1 хв  17.06 3 г  5 хв 
Коростень 17.47 3 г  47 хв 

У розкладі поїзда 889-890 Вінниця — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930