У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Горбаші
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Горбаші:

Актуальний розклад електричок по станції Горбаші містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Горбаші з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Вінниця, Житомир. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 24 хв до пункту призначення Житомир. Найближчі станції та зупинні пункти Строковиці, Андріївка, Нова Борова, Житомир. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Горбаші відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Вінниця, Житомир - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Горбаші відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6460 Житомир Коростень 05.36 1 хв  05.37 Курсує щоденно - переглянути
887-888 Коростень Вінниця 09.18 2 хв  09.20 Курсує щоденно - переглянути
889-890 Вінниця Коростень 16.34 2 хв  16.36 Курсує щоденно - переглянути
6463 Коростень Житомир 20.22 2 хв  20.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Горбаші можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Горбаші