У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

14 Км,Луганська обл. Перевальський район
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 14 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 14 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 14 Км з такими станціями і населеними пунктами як Красна Могила, Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 47 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Чорнухине, Фащівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 14 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красна Могила - Дебальцеве, Дебальцеве - Красна Могила. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 14 Км відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6551 Дебальцеве Красна Могила 04.10 1 хв  04.11 Курсує щоденно - переглянути
6552 Красна Могила Дебальцеве 10.46 1 хв  10.47 Курсує щоденно - переглянути
6553 Дебальцеве Красна Могила 15.10 1 хв  15.11 Курсує щоденно - переглянути
6554 Красна Могила Дебальцеве 21.46 1 хв  21.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 14 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 14 Км,Луганська обл. Перевальський район