У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6554 Красна Могила — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Красна Могила - Дебальцеве номер 6554 відправляється зі станції Красна Могила о 18.40 і прибуває на станцію Дебальцеве о 22.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6554 Красна Могила - Дебальцеве пролягає по таким станціям як Довжанська, 103 Км, Ровеньки, Лобівські Копі, 65 Км, 58 Км, 47 Км, Петровеньки, 28 Км, Фащівка, Чорнухине, Майданчик 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

 Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красна Могила 18.40
Пост Південно-Східний 18.49 1 хв  18.50 9 хв 
Довжанська 18.57 2 хв  18.59 17 хв 
Вальянівський 19.08 2 хв  19.10 28 хв 
103 Км 19.12 1 хв  19.13 32 хв 
Дар'ївка 19.18 2 хв  19.20 38 хв 
Ровеньки 19.31 2 хв  19.33 51 хв 
Картушине 19.44 1 хв  19.45 1 г  4 хв 
Лобівські Копі 19.52 2 хв  19.54 1 г  12 хв 
Щотове 20.05 2 хв  20.07 1 г  25 хв 
65 Км 20.11 1 хв  20.12 1 г  31 хв 
Ковпакове 20.17 1 хв  20.18 1 г  37 хв 
58 Км 20.21 1 хв  20.22 1 г  41 хв 
Штерівка 20.30 10 хв  20.40 1 г  50 хв 
47 Км 20.44 1 хв  20.45 2 г  4 хв 
Еротейдівка 20.49 1 хв  20.50 2 г  9 хв 
Петровеньки 21.00 2 хв  21.02 2 г  20 хв 
33 Км 21.08 1 хв  21.09 2 г  28 хв 
28 Км 21.13 1 хв  21.14 2 г  33 хв 
Комендантська 21.18 1 хв  21.19 2 г  38 хв 
Фащівка 21.28 2 хв  21.30 2 г  48 хв 
14 Км 21.46 1 хв  21.47 3 г  6 хв 
Чорнухине 21.58 2 хв  22.00 3 г  18 хв 
Майданчик 2 22.07 1 хв  22.08 3 г  27 хв 
Майданчик 1 22.15 1 хв  22.16 3 г  35 хв 
Дебальцеве 22.28 3 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6554 Красна Могила — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031