У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

3 Км,Донецька обл. Макіївський район
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 3 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 3 Км містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 3 Км з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Ясинувата-Західна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 36 хв до пункту призначення Ясинувата-Західна. Найближчі станції та зупинні пункти Ясинувата-Західна, 6 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 3 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ясинувата-Західна - Іловайськ, Іловайськ - Ясинувата-Західна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 3 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6932 Ясинувата Іловайськ 06.28 1 хв  06.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6931 Іловайськ Ясинувата 08.34 1 хв  08.35 Курсує щоденно - переглянути
6945 Мушкетове Ясинувата 18.35 1 хв  18.36 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 3 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 3 Км,Донецька обл. Макіївський район