З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

3 Км,Донецька обл. Макіївський район
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 3 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 3 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 3 Км з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Ясинувата-Пас., Мушкетове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 31 хв до пункту призначення Ясинувата-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Ясинувата-Західна, 6 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 3 Км відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мушкетове - Ясинувата-Пас., Ясинувата-Пас. - Мушкетове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 3 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6932 Ясинувата Іловайськ 06.30 1 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
6071 Іловайськ Ясинувата 08.32 1 хв  08.33 Курсує щоденно - переглянути
6014 Ясинувата Мушкетове 16.24 1 хв  16.25 Курсує щоденно - переглянути
6907 Мушкетове Ясинувата 18.30 1 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 3 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 3 Км,Донецька обл. Макіївський район