У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

3 Км,Донецька обл. Макіївський район
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 3 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 3 Км містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 3 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ясинувата-Західна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 36 хв до пункту призначення Ясинувата-Західна. Найближчі станції та зупинні пункти 6 Км, Ясинувата-Західна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 3 Км відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мушкетове - Ясинувата-Західна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 3 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6945 Мушкетове Ясинувата 18.35 1 хв  18.36 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 3 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 3 Км,Донецька обл. Макіївський район

Від станції 3 Км,Донецька обл. Макіївський район можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції 3 Км,Донецька обл. Макіївський район