У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6931 Іловайськ — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6931 сполученням Іловайськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Іловайськ о 05.18 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 08.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 53 Км, Моспине, 41 Км, Менчугове, Ларине, Чумакове, Мушкетове, Щиглівка, 6 Км, Ясинувата-Західна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 05.18
ПМС 05.22 1 хв  05.23 4 хв 
53 Км 05.28 1 хв  05.29 10 хв 
49 Км 05.36 1 хв  05.37 18 хв 
Моспине 05.44 1 хв  05.45 26 хв 
44 Км 05.49 1 хв  05.50 31 хв 
41 Км 05.54 1 хв  05.55 36 хв 
39 Км 05.59 1 хв  06.00 41 хв 
Менчугове 06.07 1 хв  06.08 49 хв 
36 Км 06.14 1 хв  06.15 56 хв 
Ларине 06.22 1 хв  06.23 1 г  4 хв 
Широкий 06.27 1 хв  06.28 1 г  9 хв 
Чумакове 06.46 1 хв  06.47 1 г  28 хв 
Заперевальний 06.50 1 хв  06.51 1 г  32 хв 
Мушкетове 07.00 52 хв  07.52 1 г  42 хв 
Донецьк 2 08.03 1 хв  08.04 2 г  45 хв 
Щиглівка 08.10 1 хв  08.11 2 г  52 хв 
Кальміус 08.18 1 хв  08.19 3 г 
6 Км 08.25 1 хв  08.26 3 г  7 хв 
3 Км 08.32 1 хв  08.33 3 г  14 хв 
Ясинувата-Західна 08.40 1 хв  08.41 3 г  22 хв 
Ясинувата-Гірка 08.43 1 хв  08.44 3 г  25 хв 
Ясинувата-Пас. 08.49 3 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6931 Іловайськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031