З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

309 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 309 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 309 Км містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 309 Км з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Кременчук, Олександрія. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 37 хв до пункту призначення Олександрія. Найближчі станції та зупинні пункти Кінний завод, Березівка, Знам'янка-Пас., Пантаївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 309 Км відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Олександрія. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 309 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6663* Кременчук Знам'янка 10.17 1 хв  10.18 Курсує щоденно - переглянути
6664* Знам'янка Кременчук 14.05 1 хв  14.06 Курсує щоденно - переглянути
6334* Помічна Олександрія 19.35 2 хв  19.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 309 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 309 Км