У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

309 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 309 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 309 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 309 Км з такими станціями і населеними пунктами як П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 40 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Знам'янка-Пас., Пантаївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 309 Км відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 309 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002* Знам'янка П'ятихатки 07.59 1 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6001 П'ятихатки Знам'янка 16.39 1 хв  16.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 309 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 309 Км