У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Передгірковий парк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Передгірковий парк:

Актуальний розклад електричок по станції Передгірковий парк містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Передгірковий парк з такими станціями і населеними пунктами як Кременчук, Полтава-Південна, Кобеляки, Павлиш. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 37 хв до пункту призначення Полтава-Південна. Найближчі станції та зупинні пункти Череднички, Гірка, 252 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Передгірковий парк відправляються або прибувають ввечері - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Передгірковий парк - Павлиш, Павлиш - Передгірковий парк, Кременчук - Полтава-Південна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Передгірковий парк відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Передгірковий парк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Передгірковий парк