З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

317 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 317 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 317 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 317 Км з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Знам'янка-Пас., Одеса-Головна, Олександрія. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 39 хв до пункту призначення Олександрія. Найближчі станції та зупинні пункти Кучерівка, Трепівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 317 Км відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Олександрія, Знам'янка-Пас. - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 317 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331* Олександрія Помічна 06.52 1 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
6332 Колосівка Знам'янка 11.19 1 хв  11.20 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 13.55 1 хв  13.56 Курсує щоденно - переглянути
6334* Помічна Олександрія 18.38 1 хв  18.39 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 317 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 317 Км

Від станції 317 Км можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції 317 Км