У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6331 Знам'янка-Пас. — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6331 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 06.05 і прибуває на станцію Помічна о 09.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Знам'янка-2, Чорноліська, 317 Км, Канатове, Кропивницький, Шостаківка, 248 Км, Новаківка, Звірове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 06.05
Знам'янка-Сортувальна 06.10 1 хв  06.11 5 хв 
Вагонне депо 06.13 1 хв  06.14 8 хв 
Знам'янка-2 06.19 1 хв  06.20 14 хв 
Колгоспна 06.22 1 хв  06.23 17 хв 
Водяна 06.26 1 хв  06.27 21 хв 
Чорноліська 06.31 1 хв  06.32 26 хв 
325 Км 06.35 1 хв  06.36 30 хв 
Кучерівка 06.41 1 хв  06.42 36 хв 
317 Км 06.45 1 хв  06.46 40 хв 
Трепівка 06.50 1 хв  06.51 45 хв 
Барвінкове 06.56 1 хв  06.57 51 хв 
Канатове 07.03 1 хв  07.04 58 хв 
Можарове 07.10 1 хв  07.11 1 г  5 хв 
290 Км 07.15 2 хв  07.17 1 г  10 хв 
Кропивницький 07.22 3 хв  07.25 1 г  17 хв 
286 Км 07.30 2 хв  07.32 1 г  25 хв 
Лелеківка 07.43 1 хв  07.44 1 г  38 хв 
Шостаківка 07.57 1 хв  07.58 1 г  52 хв 
261 Км 08.02 1 хв  08.03 1 г  57 хв 
Мар'янівка 08.09 1 хв  08.10 2 г  4 хв 
248 Км 08.15 1 хв  08.16 2 г  10 хв 
246 Км 08.19 1 хв  08.20 2 г  14 хв 
Плетений Ташлик 08.25 1 хв  08.26 2 г  20 хв 
Новаківка 08.33 1 хв  08.34 2 г  28 хв 
230 Км 08.38 1 хв  08.39 2 г  33 хв 
Новоукраїнка 08.48 2 хв  08.50 2 г  43 хв 
Звірове 08.59 1 хв  09.00 2 г  54 хв 
Якимівка 09.08 1 хв  09.09 3 г  3 хв 
Локомотивне Депо 09.15 1 хв  09.16 3 г  10 хв 
Помічна 09.24 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6331 Знам'янка-Пас. — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930