У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6331 Знам'янка — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Помічна номер 6331 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 06.00 і прибуває на станцію Помічна о 09.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6331 Знам'янка - Помічна пролягає по таким станціям як Знам'янка-2, Чорноліська, 317 Км, Канатове, Кропивницький, Шостаківка, 248 Км, Новаківка, Звірове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 06.00
Знам'янка-Сортувальна 06.06 1 хв  06.07 6 хв 
Вагонне депо 06.11 1 хв  06.12 11 хв 
Знам'янка-2 06.15 1 хв  06.16 15 хв 
Колгоспна 06.17 1 хв  06.18 17 хв 
Водяна 06.20 1 хв  06.21 20 хв 
Чорноліська 06.29 1 хв  06.30 29 хв 
325 Км 06.32 1 хв  06.33 32 хв 
Кучерівка 06.37 1 хв  06.38 37 хв 
317 Км 06.40 1 хв  06.41 40 хв 
Трепівка 06.49 1 хв  06.50 49 хв 
Барвінкове 06.55 1 хв  06.56 55 хв 
Канатове 07.05 1 хв  07.06 1 г  5 хв 
Можарове 07.12 1 хв  07.13 1 г  12 хв 
290 Км 07.16 2 хв  07.18 1 г  16 хв 
Кропивницький 07.25 5 хв  07.30 1 г  25 хв 
286 Км 07.34 2 хв  07.36 1 г  34 хв 
Лелеківка 07.49 1 хв  07.50 1 г  49 хв 
Шостаківка 08.07 1 хв  08.08 2 г  7 хв 
261 Км 08.14 1 хв  08.15 2 г  14 хв 
Мар'янівка 08.20 1 хв  08.21 2 г  20 хв 
248 Км 08.25 1 хв  08.26 2 г  25 хв 
246 Км 08.28 1 хв  08.29 2 г  28 хв 
Плетений Ташлик 08.37 1 хв  08.38 2 г  37 хв 
Новаківка 08.47 1 хв  08.48 2 г  47 хв 
230 Км 08.52 1 хв  08.53 2 г  52 хв 
Новоукраїнка 09.08 2 хв  09.10 3 г  8 хв 
Звірове 09.20 1 хв  09.21 3 г  20 хв 
Якимівка 09.27 1 хв  09.28 3 г  27 хв 
Локомотивне Депо 09.32 1 хв  09.33 3 г  32 хв 
Помічна 09.38 3 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6331 Знам'янка-Пас. — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728