У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

355 Км Роз'їзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 355 Км Роз'їзд:

Актуальний розклад електричок по станції 355 Км Роз'їзд містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 355 Км Роз'їзд з такими станціями і населеними пунктами як Апостолове, Дніпро-Лоцманська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 05 хв до пункту призначення Дніпро-Лоцманська. Найближчі станції та зупинні пункти Жовтокам'янка, Апостолове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 355 Км Роз'їзд відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Апостолове - Дніпро-Лоцманська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 355 Км Роз'їзд відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6409 Дніпро Апостолове 00.30 3 хв  00.33 Курсує щоденно - переглянути
6405 Дніпро Апостолове 12.32 2 хв  12.34 Курсує щоденно - переглянути
6408 Апостолове Дніпро 15.03 2 хв  15.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 355 Км Роз'їзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 355 Км Роз'їзд