У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6405 Дніпро — Апостолове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дніпро - Апостолове номер 6405 відправляється зі станції Дніпро-Лоцманська о 08.15 і прибуває на станцію Апостолове о 12.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6405 Дніпро - Апостолове пролягає по таким станціям як 217 Км, 223 Км, 231 Км, 242 Км, 257 Км, 277 Км Роз'їзд, 303 Км, Переїзд 322 км, 336 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Дніпро-Лоцманська – Апостолове складає 64.99 гривень. Відстань між станціями – 161.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

№ 6405 (Дніпро-Лоцманська – Апостолове), № 6408 (Апостолове – Дніпро-Лоцманська) у добу 16, 22 квітня 2024 року відмінити. № 6405 (Дніпро-Лоцманська – Апостолове), № 6408 (Апостолове – Дніпро-Лоцманська) у добу 16, 22 квітня 2024 року відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Лоцманська 08.15
Тунельна 08.21 2 хв  08.23 6 хв 
Зустрічний 08.32 2 хв  08.34 17 хв 
217 Км 08.41 2 хв  08.43 26 хв 
220 Км 08.48 2 хв  08.50 33 хв 
221 Км 08.52 2 хв  08.54 37 хв 
223 Км 08.57 2 хв  08.59 42 хв 
Сурське 09.03 2 хв  09.05 48 хв 
229 Км 09.09 2 хв  09.11 54 хв 
231 Км 09.13 2 хв  09.15 58 хв 
233 Км 09.20 2 хв  09.22 1 г  5 хв 
238 Км 09.28 2 хв  09.30 1 г  13 хв 
242 Км 09.36 2 хв  09.38 1 г  21 хв 
Привільне 09.43 1 хв  09.44 1 г  28 хв 
252 Км 09.52 2 хв  09.54 1 г  37 хв 
257 Км 10.00 2 хв  10.02 1 г  45 хв 
263 Км 10.08 2 хв  10.10 1 г  53 хв 
Рясна 10.17 2 хв  10.19 2 г  2 хв 
277 Км Роз'їзд 10.30 2 хв  10.32 2 г  15 хв 
Незабудине 10.44 2 хв  10.46 2 г  29 хв 
298 Км 10.58 2 хв  11.00 2 г  43 хв 
303 Км 11.05 2 хв  11.07 2 г  50 хв 
Лошкарівка 11.15 2 хв  11.17 3 г 
313 Км 11.24 2 хв  11.26 3 г  9 хв 
Переїзд 322 км 11.40 2 хв  11.42 3 г  25 хв 
Павлопілля 11.50 2 хв  11.52 3 г  35 хв 
332 Км 11.59 2 хв  12.01 3 г  44 хв 
336 Км 12.06 2 хв  12.08 3 г  51 хв 
Жовтокам'янка 12.20 2 хв  12.22 4 г  5 хв 
355 Км Роз'їзд 12.35 2 хв  12.37 4 г  20 хв 
Апостолове 12.52 4 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6405 Дніпро-Лоцманська — Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031