У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

39 Км,Донецька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 39 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 39 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 39 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ясинувата-Західна, Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 30 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти 41 Км, Менчугове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 39 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ясинувата-Західна - Іловайськ, Іловайськ - Ясинувата-Західна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 39 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6931 Іловайськ Ясинувата 06.08 1 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
6932 Ясинувата Іловайськ 08.29 1 хв  08.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 39 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 39 Км,Донецька обл.