У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

4 Км,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 4 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 4 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 4 Км з такими станціями і населеними пунктами як Віринський завод, Смородине, Суми. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 24 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти Амбари, 7 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 4 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Віринський завод - Смородине, Суми - Віринський завод. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 4 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6891 Суми Віринський завод 04.53 1 хв  04.54 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 05.51 1 хв  05.52 Курсує щоденно - переглянути
6855 Суми Віринський завод 18.36 1 хв  18.37 Курсує щоденно - переглянути
6856 Віринський завод Суми 19.23 1 хв  19.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 4 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 4 Км,Сумська обл.