У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6892 Віринський завод — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Віринський завод - Смородине номер 6892 відправляється зі станції Віринський завод о 06.15 і прибуває на станцію Смородине о 08.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6892 Віринський завод - Смородине пролягає по таким станціям як 7 Км, 4 Км, Амбари, Лікарське, Головашівка, 40 Км, Торопилівка, 52 Км, Суми, Сироватка, Ім. Василя Несвіта, Боромля, 98 Км, Скрягівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Віринський завод 06.15
7 Км 06.20 1 хв  06.21 5 хв 
4 Км 06.27 1 хв  06.28 12 хв 
Амбари 06.34 1 хв  06.35 19 хв 
Лікарське 06.41 1 хв  06.42 26 хв 
Головашівка 06.48 1 хв  06.49 33 хв 
40 Км 06.55 1 хв  06.56 40 хв 
Торопилівка 07.03 1 хв  07.04 48 хв 
52 Км 07.13 1 хв  07.14 58 хв 
Суми 07.20 13 хв  07.33 1 г  5 хв 
Сироватка 07.56 1 хв  07.57 1 г  41 хв 
Ім. Василя Несвіта 08.04 1 хв  08.05 1 г  49 хв 
Боромля 08.20 1 хв  08.21 2 г  5 хв 
98 Км 08.28 1 хв  08.29 2 г  13 хв 
Скрягівка 08.37 1 хв  08.38 2 г  22 хв 
Смородине 08.48 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6892 Віринський завод — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728