У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

47 Км,Луганська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 47 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 47 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 47 Км з такими станціями і населеними пунктами як Красна Могила, Фащівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 15 хв до пункту призначення Фащівка. Найближчі станції та зупинні пункти Еротейдівка, Штерівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 47 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фащівка - Красна Могила, Красна Могила - Фащівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 47 Км відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6551 Фащівка Красна Могила 04.43 1 хв  04.44 Курсує щоденно - переглянути
6552 Красна Могила Фащівка 09.14 1 хв  09.15 Курсує щоденно - переглянути
6553 Фащівка Красна Могила 16.42 1 хв  16.43 Курсує щоденно - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 21.14 1 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 47 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 47 Км,Луганська обл.