З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6 Км - Хвилинка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 6 Км - Хвилинка:

Поточний розклад електричок 6 Км - Хвилинка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 40 хв зі станції 6 Км і прибуває на станцію Хвилинка о 11 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6319 сполученням Харків-Левада - Люботин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями 6 Км і Хвилинка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 6 Км - Хвилинка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 6 Км Хвилинка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 6 Км - Хвилинка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6159 Харків Мерчик 09.33
6 Км
09.43
Хвилинка
10 хв Курсує щоденно - переглянути
6319 Харків Люботин 11.40
6 Км
11.50
Хвилинка
10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 6 Км -Хвилинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 6 Км — Хвилинка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хвилинка — 6 Км