У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

65 Км,Луганська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 65 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 65 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 65 Км з такими станціями і населеними пунктами як Красна Могила. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 11 хв до пункту призначення Красна Могила. Найближчі станції та зупинні пункти Ковпакове, Щотове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 65 Км відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фащівка - Красна Могила. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 65 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6551 Фащівка Красна Могила 05.11 1 хв  05.12 Курсує щоденно - переглянути
6553 Фащівка Красна Могила 17.10 1 хв  17.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 65 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 65 Км,Луганська обл.

Від станції 65 Км,Луганська обл. можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції 65 Км,Луганська обл.