У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7 Км,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 7 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 7 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 7 Км з такими станціями і населеними пунктами як Віринський завод, Смородине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 41 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти 4 Км, Віринський завод. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 7 Км відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Суми - Віринський завод, Віринський завод - Смородине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 7 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6891 Суми Віринський завод 05.46 1 хв  05.47 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 06.20 1 хв  06.21 Курсує щоденно - переглянути
6893 Суми Віринський завод 19.09 1 хв  19.10 Курсує щоденно - переглянути
6894 Віринський завод Смородине 19.40 1 хв  19.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 7 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 7 Км,Сумська обл.