У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

77 Км,Луганська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 77 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 77 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 77 Км з такими станціями і населеними пунктами як Сентянівка, Родакове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 12 хв до пункту призначення Родакове. Найближчі станції та зупинні пункти Зимогір'я, Хороше. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 77 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сентянівка - Родакове, Родакове - Сентянівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 77 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6470 Родакове Сентянівка 04.15 1 хв  04.16 Курсує щоденно - переглянути
6471 Сентянівка Родакове 05.43 1 хв  05.44 Курсує щоденно - переглянути
6364 Родакове Сентянівка 18.45 1 хв  18.46 Курсує щоденно - переглянути
6365 Сентянівка Родакове 20.11 1 хв  20.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 77 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 77 Км,Луганська обл.