У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Родакове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Родакове:

Актуальний розклад електричок по станції Родакове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Родакове з такими станціями і населеними пунктами як Луганськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 06 г 39 хв до пункту призначення Луганськ. Найближчі станції та зупинні пункти 82 Км, Лотикове, 61 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Родакове відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мануїлівка - Родакове, Сентянівка - Родакове, Мануїлівка - Луганськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Родакове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6471 Сентянівка Родакове 06.15 Курсує щоденно - переглянути
6429 Мануїлівка Луганськ 06.37 2 хв  06.39 Курсує щоденно - переглянути
6483 Мануїлівка Родакове 09.00 Курсує щоденно - переглянути
6421 Мануїлівка Родакове 20.02 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Родакове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Родакове