У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Родакове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Родакове:

Актуальний розклад електричок по станції Родакове містить всього 18 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Родакове з такими станціями і населеними пунктами як Сентянівка, Луганськ, Дебальцеве, Кринична, Мануїлівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 15 хв до пункту призначення Сентянівка. Найближчі станції та зупинні пункти 82 Км, 61 Км, Лотикове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Родакове відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Луганськ, Мануїлівка - Родакове, Родакове - Луганськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Родакове відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Родакове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Родакове