У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сентянівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сентянівка:

Актуальний розклад електричок по станції Сентянівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сентянівка з такими станціями і населеними пунктами як Родакове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 36 хв до пункту призначення Родакове. Найближчі станції та зупинні пункти 68 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сентянівка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Родакове - Сентянівка, Сентянівка - Родакове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сентянівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6470 Родакове Сентянівка 04.52 Курсує щоденно - переглянути
6471 Сентянівка Родакове 05.08 Курсує щоденно - переглянути
6364 Родакове Сентянівка 19.21 Курсує щоденно - переглянути
6365 Сентянівка Родакове 19.36 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сентянівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сентянівка