У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

79 Км,Дніпропетровська обл. Криворізький рaйон
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 79 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 79 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 79 Км з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Кривий Ріг-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 33 хв до пункту призначення Кривий Ріг-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Пичугине, 77 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 79 Км відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Кривий Ріг-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 79 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6022 Кривий Ріг Дніпро 10.50 1 хв  10.51 Курсує щоденно - переглянути
6027 Дніпро Кривий Ріг 16.32 1 хв  16.33 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 79 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 79 Км,Дніпропетровська обл. Криворізький рaйон