У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

79 Км,Дніпропетровська обл. Криворізький рaйон
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 79 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 79 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 79 Км з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг-Головний, Дніпро-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 31 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти 77 Км, Пичугине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 79 Км відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Кривий Ріг-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 79 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6011 Дніпро Кривий Ріг 10.18 1 хв  10.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6022* Кривий Ріг Дніпро 11.11 1 хв  11.12 Курсує щоденно - переглянути
6027 Дніпро Кривий Ріг 16.24 1 хв  16.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6042 Кривий Ріг Дніпро 18.30 1 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 79 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 79 Км,Дніпропетровська обл. Криворізький рaйон