У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027 Дніпро — Кривий Ріг Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дніпро - Кривий Ріг номер 6027 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 12.46 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 17.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6027 Дніпро - Кривий Ріг пролягає по таким станціям як 178 Км, 165 Км, Кам'янське-Пасажирське, Верхньодніпровськ, Верхівцеве, Кудашівка, Потоцьке, 77 Км, Кривий Ріг-Сортувальний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 12.46
Горяїнове 12.51 1 хв  12.52 5 хв 
184 км 12.55 2 хв  12.57 9 хв 
Діївка 13.02 1 хв  13.03 16 хв 
178 Км 13.07 1 хв  13.08 21 хв 
175 Км 13.11 1 хв  13.12 25 хв 
Сухачівка 13.19 1 хв  13.20 33 хв 
169 Км 13.23 1 хв  13.24 37 хв 
165 Км 13.27 2 хв  13.29 41 хв 
164 Км 13.31 1 хв  13.32 45 хв 
160 Км 13.35 1 хв  13.36 49 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 13.39 1 хв  13.40 53 хв 
Кам'янське-Пасажирське 13.44 1 хв  13.45 58 хв 
149 Км 13.49 1 хв  13.50 1 г  3 хв 
Воскобійня 13.57 1 хв  13.58 1 г  11 хв 
139 Км 14.02 1 хв  14.03 1 г  16 хв 
Верхньодніпровськ 14.09 2 хв  14.11 1 г  23 хв 
128 Км 14.15 1 хв  14.16 1 г  29 хв 
125 Км 14.18 1 хв  14.19 1 г  32 хв 
119 Км 14.23 2 хв  14.25 1 г  37 хв 
Верхівцеве 14.28 10 хв  14.38 1 г  42 хв 
Полівський 14.47 1 хв  14.48 2 г  1 хв 
Адамівське 14.55 1 хв  14.56 2 г  9 хв 
Божедарівка 15.04 1 хв  15.05 2 г  18 хв 
Кудашівка 15.18 1 хв  15.19 2 г  32 хв 
Сорокопанівка 15.26 1 хв  15.27 2 г  40 хв 
Милорадівка 15.33 1 хв  15.34 2 г  47 хв 
Благословенна 15.39 1 хв  15.40 2 г  53 хв 
Потоцьке 15.47 1 хв  15.48 3 г  1 хв 
Спокій 15.56 1 хв  15.57 3 г  10 хв 
Девладове 16.04 1 хв  16.05 3 г  18 хв 
Приворот 16.15 1 хв  16.16 3 г  29 хв 
77 Км 16.21 1 хв  16.22 3 г  35 хв 
79 Км 16.24 1 хв  16.25 3 г  38 хв 
Пичугине 16.29 1 хв  16.30 3 г  43 хв 
86 Км 16.35 1 хв  16.36 3 г  49 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 16.40 1 хв  16.41 3 г  54 хв 
91 Км 16.45 1 хв  16.46 3 г  59 хв 
93 Км 16.50 1 хв  16.51 4 г  4 хв 
Кривий Ріг-Головний 17.57 5 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6027 Дніпро-Головний — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31