У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027 Дніпро — Кривий Ріг Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дніпро - Кривий Ріг номер 6027 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 12.46 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 17.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6027 Дніпро - Кривий Ріг пролягає по таким станціям як 178 Км, 165 Км, Кам'янське-Пасажирське, Верхньодніпровськ, Верхівцеве, Кудашівка, Потоцьке, 77 Км, Кривий Ріг-Сортувальний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 12.46
Горяїнове 12.51 1 хв  12.52 5 хв 
184 км 12.55 2 хв  12.57 9 хв 
Діївка 13.02 1 хв  13.03 16 хв 
178 Км 13.07 1 хв  13.08 21 хв 
175 Км 13.11 1 хв  13.12 25 хв 
Сухачівка 13.19 1 хв  13.20 33 хв 
169 Км 13.23 1 хв  13.24 37 хв 
165 Км 13.27 2 хв  13.29 41 хв 
164 Км 13.31 1 хв  13.32 45 хв 
160 Км 13.35 1 хв  13.36 49 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 13.39 1 хв  13.40 53 хв 
Кам'янське-Пасажирське 13.44 1 хв  13.45 58 хв 
149 Км 13.49 1 хв  13.50 1 г  3 хв 
Воскобійня 13.57 1 хв  13.58 1 г  11 хв 
139 Км 14.02 1 хв  14.03 1 г  16 хв 
Верхньодніпровськ 14.09 2 хв  14.11 1 г  23 хв 
128 Км 14.15 1 хв  14.16 1 г  29 хв 
125 Км 14.18 1 хв  14.19 1 г  32 хв 
119 Км 14.23 2 хв  14.25 1 г  37 хв 
Верхівцеве 14.28 5 хв  14.33 1 г  42 хв 
Полівський 14.45 1 хв  14.46 1 г  59 хв 
Адамівське 14.53 1 хв  14.54 2 г  7 хв 
Божедарівка 15.01 1 хв  15.02 2 г  15 хв 
Кудашівка 15.18 1 хв  15.19 2 г  32 хв 
Сорокопанівка 15.26 1 хв  15.27 2 г  40 хв 
Милорадівка 15.33 1 хв  15.34 2 г  47 хв 
Благословенна 15.39 1 хв  15.40 2 г  53 хв 
Потоцьке 15.47 1 хв  15.48 3 г  1 хв 
Спокій 15.56 1 хв  15.57 3 г  10 хв 
Девладове 16.04 9 хв  16.13 3 г  18 хв 
Приворот 16.23 1 хв  16.24 3 г  37 хв 
77 Км 16.29 1 хв  16.30 3 г  43 хв 
79 Км 16.32 1 хв  16.33 3 г  46 хв 
Пичугине 16.37 1 хв  16.38 3 г  51 хв 
86 Км 16.43 1 хв  16.44 3 г  57 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 16.48 1 хв  16.49 4 г  2 хв 
91 Км 16.53 1 хв  16.54 4 г  7 хв 
93 Км 16.58 1 хв  16.59 4 г  12 хв 
Кривий Ріг-Головний 17.05 4 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6027 Дніпро-Головний — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930