У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

810 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 810 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 810 Км містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 810 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 59 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Оржиця, Писарщина. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 810 Км відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 810 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6069 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 20.58 1 хв  20.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 810 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 810 Км