У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

82 Км,Луганська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 82 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 82 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 82 Км з такими станціями і населеними пунктами як Родакове, Сентянівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 28 хв до пункту призначення Сентянівка. Найближчі станції та зупинні пункти Зимогір'я, Родакове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 82 Км відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Родакове - Сентянівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 82 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6471 Сентянівка Родакове 06.00 1 хв  06.01 Курсує щоденно - переглянути
6364 Родакове Сентянівка 18.27 1 хв  18.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 82 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 82 Км,Луганська обл.