У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зимогір'я
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зимогір'я:

Актуальний розклад електричок по станції Зимогір'я містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Зимогір'я з такими станціями і населеними пунктами як Сентянівка, Родакове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 32 хв до пункту призначення Родакове. Найближчі станції та зупинні пункти 82 Км, 77 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Зимогір'я відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сентянівка - Родакове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зимогір'я відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6470 Родакове Сентянівка 03.48 2 хв  03.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6471 Сентянівка Родакове 05.51 2 хв  05.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6364 Родакове Сентянівка 18.35 1 хв  18.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6365 Сентянівка Родакове 20.30 2 хв  20.32 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Зимогір'я можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Зимогір'я