У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зимогір'я
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зимогір'я:

Актуальний розклад електричок по станції Зимогір'я містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Зимогір'я з такими станціями і населеними пунктами як Родакове, Сентянівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 36 хв до пункту призначення Сентянівка. Найближчі станції та зупинні пункти 77 Км, 82 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Зимогір'я відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Родакове - Сентянівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зимогір'я відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6471 Сентянівка Родакове 05.54 1 хв  05.55 Курсує щоденно - переглянути
6364 Родакове Сентянівка 18.35 1 хв  18.36 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Зимогір'я можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Зимогір'я