У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

85 Км,Луганська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 85 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 85 Км містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 85 Км з такими станціями і населеними пунктами як Старобільськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 22 хв до пункту призначення Старобільськ. Найближчі станції та зупинні пункти Луганськ-Північний, Веселенька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 85 Км відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Луганськ - Старобільськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 85 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6492 Луганськ Старобільськ 17.21 1 хв  17.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 85 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 85 Км,Луганська обл.