У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

86 Км,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 86 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 86 Км містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 86 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Смородине, Суми, Мерчик, Кириківка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 23 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Боромля, Ім. Василя Несвіта. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 86 Км відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Люботин - Суми, Ворожба-Пас. - Смородине, Суми - Смородине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 86 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6881 Смородине Ворожба 06.10 1 хв  06.11 Курсує щоденно - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 07.10 1 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 07.47 3 хв  07.50 Курсує щоденно - переглянути
6002 Суми Смородине 09.19 3 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
6882 Ворожба Смородине 11.38 1 хв  11.39 Курсує щоденно - переглянути
6267 Люботин Суми 12.57 1 хв  12.58 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Мерчик 14.56 1 хв  14.57 Курсує щоденно - переглянути
6885 Смородине Суми 16.07 1 хв  16.08 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Суми 17.46 1 хв  17.47 Курсує щоденно - переглянути
6007 Смородине Суми 18.07 1 хв  18.08 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 18.28 1 хв  18.29 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 20.16 1 хв  20.17 Курсує щоденно - переглянути
6516 Ворожба Смородине 21.22 1 хв  21.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 86 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 86 Км,Сумська обл.