У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

86 Км - Богодухів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 86 Км - Богодухів:

Поточний розклад електричок 86 Км - Богодухів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 12 хв зі станції 86 Км і прибуває на станцію Богодухів о 17 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6268 сполученням Суми - Мерчик, в цьому випадку поїздка займе 2 г 12 хв. Між станціями 86 Км і Богодухів цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Боромля(15.19), Рупине(15.57), Спицин(16.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 86 Км - Богодухів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 86 Км Богодухів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 86 Км - Богодухів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6268* Суми Мерчик 15.12
86 Км
17.24
Богодухів
2 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 86 Км -Богодухів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 86 Км — Богодухів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Богодухів — 86 Км