У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Абрикосовий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Абрикосовий:

Актуальний розклад електричок по станції Абрикосовий містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Абрикосовий з такими станціями і населеними пунктами як Макіївка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 35 хв до пункту призначення Макіївка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Дебальцеве, Булавин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Абрикосовий відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Макіївка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Абрикосовий відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6310 Дебальцеве Макіївка 05.24 1 хв  05.25 Курсує щоденно - переглянути
6212 Дебальцеве Макіївка 07.24 1 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6174 Дебальцеве Макіївка 16.34 1 хв  16.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Абрикосовий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Абрикосовий