У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302/6301 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6302/6301 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Дебальцеве о 05.23 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 07.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Абрикосовий, Булавин, 1067 Км, Вуглегірськ, 15 Км, Байрак, 6 Км, Горлівка, Пантелеймонівка, Шляхопровід, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 05.23
Абрикосовий 05.28 1 хв  05.29 5 хв 
Булавин 05.34 1 хв  05.35 11 хв 
1067 Км 05.40 1 хв  05.41 17 хв 
Вуглегірськ 05.47 1 хв  05.48 24 хв 
15 Км 05.54 1 хв  05.55 31 хв 
Байрак 06.05 1 хв  06.06 42 хв 
6 Км 06.10 1 хв  06.11 47 хв 
Горлівка 06.20 2 хв  06.22 57 хв 
Пантелеймонівка 06.46 1 хв  06.47 1 г  23 хв 
Шляхопровід 06.57 1 хв  06.58 1 г  34 хв 
Кринична 07.03 1 хв  07.04 1 г  40 хв 
1110 Км 07.08 1 хв  07.09 1 г  45 хв 
Макіївка-Пас. 07.13 2 хв  07.15 1 г  50 хв 
1118 Км 07.21 1 хв  07.22 1 г  58 хв 
Ясинувата-Західна 07.36 1 хв  07.37 2 г  13 хв 
Ясинувата-Гірка 07.39 1 хв  07.40 2 г  16 хв 
Ясинувата-Пас. 07.44 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6302/6301 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930