У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302/6301 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6302/6301 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Дебальцеве о 05.23 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 07.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Абрикосовий, Булавин, 1067 Км, Вуглегірськ, 15 Км, Байрак, 6 Км, Горлівка, Пантелеймонівка, Шляхопровід, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 05.23
Абрикосовий 05.28 1 хв  05.29 5 хв 
Булавин 05.34 1 хв  05.35 11 хв 
1067 Км 05.40 1 хв  05.41 17 хв 
Вуглегірськ 05.47 1 хв  05.48 24 хв 
15 Км 05.54 1 хв  05.55 31 хв 
Байрак 06.05 1 хв  06.06 42 хв 
6 Км 06.10 1 хв  06.11 47 хв 
Горлівка 06.20 2 хв  06.22 57 хв 
Пантелеймонівка 06.46 1 хв  06.47 1 г  23 хв 
Шляхопровід 06.57 1 хв  06.58 1 г  34 хв 
Кринична 07.03 1 хв  07.04 1 г  40 хв 
1110 Км 07.08 1 хв  07.09 1 г  45 хв 
Макіївка-Пас. 07.13 2 хв  07.15 1 г  50 хв 
1118 Км 07.21 1 хв  07.22 1 г  58 хв 
Ясинувата-Західна 07.36 1 хв  07.37 2 г  13 хв 
Ясинувата-Гірка 07.39 1 хв  07.40 2 г  16 хв 
Ясинувата-Пас. 07.44 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6302/6301 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930