У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302/6301 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6302/6301 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Дебальцеве о 05.23 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Абрикосовий, Булавин, 1067 Км, Вуглегірськ, 15 Км, Байрак, 6 Км, Горлівка, Пантелеймонівка, Шляхопровід, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 05.23
Абрикосовий 05.28 1 хв  05.29 5 хв 
Булавин 05.34 1 хв  05.35 11 хв 
1067 Км 05.40 1 хв  05.41 17 хв 
Вуглегірськ 05.47 1 хв  05.48 24 хв 
15 Км 05.54 1 хв  05.55 31 хв 
Байрак 06.05 1 хв  06.06 42 хв 
6 Км 06.13 1 хв  06.14 50 хв 
Горлівка 06.20 2 хв  06.22 57 хв 
Пантелеймонівка 06.46 1 хв  06.47 1 г  23 хв 
Шляхопровід 06.57 1 хв  06.58 1 г  34 хв 
Кринична 07.03 7 хв  07.10 1 г  40 хв 
1110 Км 07.14 1 хв  07.15 1 г  51 хв 
Макіївка-Пас. 07.19 2 хв  07.21 1 г  56 хв 
1118 Км 07.34 1 хв  07.35 2 г  11 хв 
Ясинувата-Західна 07.40 1 хв  07.41 2 г  17 хв 
Ясинувата-Гірка 07.44 1 хв  07.45 2 г  21 хв 
Ясинувата-Пас. 07.50 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6302/6301 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031