У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Антоніни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Антоніни:

Актуальний розклад електричок по станції Антоніни містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Антоніни з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 12 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Великі Юначки, Росолівці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Антоніни відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гречани - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Антоніни відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Антоніни - Хмельницький від 30.00 грн. (73.4 км)

  • Антоніни - Шепетівка(всі вокзали) від 20.00 грн. (48.6 км)

  • Антоніни - Гречани від 25.00 грн. (66.5 км)

  • Антоніни - Кам'янецький Переїзд від 25.00 грн. (70.9 км)

  • Антоніни - Красилів від 20.00 грн. (31.2 км)

  • Антоніни - Старокостянтинів від 15.00 грн. (14.0 км)

  • Антоніни - Речовий ринок від 25.00 грн. (69.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 05.00 1 хв  05.01 Курсує щоденно - переглянути
6372 Гречани Шепетівка 19.11 1 хв  19.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Антоніни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Антоніни