У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бакирівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бакирівка:

Актуальний розклад електричок по станції Бакирівка містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бакирівка з такими станціями і населеними пунктами як Охтирка, Люботин, Суми, Ворожба-Пас., Смородине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 31 хв до пункту призначення Кириківка. Найближчі станції та зупинні пункти Рупине, Ворскла. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бакирівка відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Охтирка - Смородине, Люботин - Боромля, Смородине - Охтирка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бакирівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Бакирівка - Харків від 33.50 грн. (109.6 км)

  • Бакирівка - Суми(всі вокзали) від 25.00 грн. (68.5 км)

  • Бакирівка - Ворожба від 35.50 грн. (119.9 км)

  • Бакирівка - Люботин від 31.00 грн. (92.9 км)

  • Бакирівка - Смородине від 17.00 грн. (11.6 км)

  • Бакирівка - Любівка від 29.00 грн. (90.2 км)

  • Бакирівка - Кириківка від 15.00 грн. (8.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6052* Смородине Охтирка 04.55 1 хв  04.56 Курсує щоденно - переглянути
6262* Боромля Люботин 06.55 1 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
6051* Охтирка Суми 07.15 1 хв  07.16 Курсує щоденно - переглянути
6054* Смородине Охтирка 09.28 1 хв  09.29 Курсує щоденно - переглянути
7009* Харків Ворожба 10.49 1 хв  10.50 Курсує щоденно - переглянути
6056* Охтирка Смородине 14.43 1 хв  14.44 Курсує щоденно - переглянути
7010* Ворожба Харків 15.56 1 хв  15.57 Курсує щоденно - переглянути
6058* Смородине Охтирка 17.33 1 хв  17.34 Курсує щоденно - переглянути
6261* Люботин Боромля 17.49 1 хв  17.50 Курсує щоденно - переглянути
6057* Охтирка Боромля 19.53 1 хв  19.54 Курсує щоденно - переглянути
6010 Ворожба Кириківка 20.30 1 хв  20.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бакирівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бакирівка