У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бакирівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бакирівка:

Актуальний розклад електричок по станції Бакирівка містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бакирівка з такими станціями і населеними пунктами як Охтирка, Люботин, Смородине, Ворожба-Пас., Кириківка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 21 хв до пункту призначення Кириківка. Найближчі станції та зупинні пункти Рупине, Ворскла. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бакирівка відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Охтирка, Ворожба-Пас. - Кириківка, Охтирка - Смородине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бакирівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6052 Смородине Охтирка 04.57 1 хв  04.58 Курсує щоденно - переглянути
6262 Боромля Люботин 06.51 1 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6051 Охтирка Смородине 07.13 1 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6054 Смородине Охтирка 08.36 1 хв  08.37 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Ворожба 10.31 1 хв  10.32 Курсує щоденно - переглянути
6012 Ворожба Кириківка 10.40 1 хв  10.41 Курсує щоденно - переглянути
6013 Кириківка Смородине 11.34 1 хв  11.35 Курсує щоденно - переглянути
6056 Охтирка Смородине 14.28 1 хв  14.29 Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 15.22 1 хв  15.23 Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 17.19 1 хв  17.20 Курсує щоденно - переглянути
6058 Смородине Охтирка 17.25 1 хв  17.26 Курсує щоденно - переглянути
6057 Охтирка Боромля 19.41 1 хв  19.42 Курсує щоденно - переглянути
6010 Ворожба Кириківка 20.20 1 хв  20.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бакирівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бакирівка