З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бакирівка - Любівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Бакирівка - Любівка:

Поточний розклад електричок Бакирівка - Любівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 44 хв зі станції Бакирівка і прибуває на станцію Любівка о 06 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6266 сполученням Смородине - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 53 хв. Між станціями Бакирівка і Любівка цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Ворскла(03.48), Куп'єваха(04.29), Гавриші(05.13), Буклевське(06.01), Манченки(06.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Бакирівка - Любівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Бакирівка Любівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Бакирівка - Любівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6266 Смородине Люботин 03.44
Бакирівка
06.37
Любівка
2 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6266 Смородине Харків 03.44
Бакирівка
06.37
Любівка
2 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Бакирівка -Любівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Бакирівка — Любівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Любівка — Бакирівка