У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Батятичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Батятичі:

Актуальний розклад електричок по станції Батятичі містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Батятичі з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Сокаль. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 15 хв до пункту призначення Сокаль. Найближчі станції та зупинні пункти Добротвір, Сапіжанка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Батятичі відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Сокаль. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Батятичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6053 Сокаль Львів 07.13 1 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6056* Львів Сокаль 22.14 1 хв  22.15 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Батятичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Батятичі