У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6056 Львів — Сокаль Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Львів - Сокаль номер 6056 відправляється зі станції Львів о 20.50 і прибуває на станцію Сокаль о 23.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підзамче, Дубляни-Львівські, Запитів, Руданці, Колодне, Новий Став, Сапіжанка, Батятичі, Добротвір, Стриханка, Соснівка, Гірняк, Червоноград, Завишень.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.50
Підзамче 21.01 2 хв  21.03 11 хв 
Дубляни-Львівські 21.15 1 хв  21.16 25 хв 
Запитів 21.30 1 хв  21.31 40 хв 
Руданці 21.37 1 хв  21.38 47 хв 
Колодне 21.48 1 хв  21.49 58 хв 
Новий Став 21.57 1 хв  21.58 1 г  7 хв 
Сапіжанка 22.07 1 хв  22.08 1 г  17 хв 
Батятичі 22.14 1 хв  22.15 1 г  24 хв 
Добротвір 22.25 1 хв  22.26 1 г  35 хв 
Стриханка 22.34 1 хв  22.35 1 г  44 хв 
Соснівка 22.43 1 хв  22.44 1 г  53 хв 
Гірняк 22.56 1 хв  22.57 2 г  6 хв 
Червоноград 23.07 5 хв  23.12 2 г  17 хв 
Завишень 23.17 1 хв  23.18 2 г  27 хв 
Сокаль 23.25 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6056 Львів — Сокаль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031