У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6056 Львів — Сокаль Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Львів - Сокаль номер 6056 відправляється зі станції Львів о 20.54 і прибуває на станцію Сокаль о 23.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6056 Львів - Сокаль пролягає по таким станціям як Підзамче, Дубляни-Львівські, Запитів, Руданці, Колодне, Новий Став, Сапіжанка, Батятичі, Добротвір, Стриханка, Соснівка, Гірняк, Червоноград, Завишень.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Львів – Сокаль складає 54.00 гривень. Відстань між станціями – 100.7 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.54
Підзамче 21.06 2 хв  21.08 12 хв 
Дубляни-Львівські 21.18 1 хв  21.19 24 хв 
Запитів 21.32 1 хв  21.33 38 хв 
Руданці 21.39 1 хв  21.40 45 хв 
Колодне 21.51 1 хв  21.52 57 хв 
Новий Став 22.00 1 хв  22.01 1 г  6 хв 
Сапіжанка 22.08 1 хв  22.09 1 г  14 хв 
Батятичі 22.14 1 хв  22.15 1 г  20 хв 
Добротвір 22.24 1 хв  22.25 1 г  30 хв 
Стриханка 22.32 1 хв  22.33 1 г  38 хв 
Соснівка 22.41 1 хв  22.42 1 г  47 хв 
Гірняк 23.04 1 хв  23.05 2 г  10 хв 
Червоноград 23.17 2 хв  23.19 2 г  23 хв 
Завишень 23.28 1 хв  23.29 2 г  34 хв 
Сокаль 23.36 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6056 Львів — Сокаль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930