У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6056 Львів — Сокаль Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6056 сполученням Львів - Сокаль відправляється зі станції Львів о 20.50 і прибуває на станцію Сокаль о 23.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Підзамче, Дубляни-Львівські, Запитів, Руданці, Колодне, Новий Став, Сапіжанка, Батятичі, Добротвір, Стриханка, Соснівка, Гірняк, Червоноград, Завишень.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.50
Підзамче 21.01 2 хв  21.03 11 хв 
Дубляни-Львівські 21.15 1 хв  21.16 25 хв 
Запитів 21.30 1 хв  21.31 40 хв 
Руданці 21.37 1 хв  21.38 47 хв 
Колодне 21.48 1 хв  21.49 58 хв 
Новий Став 21.57 1 хв  21.58 1 г  7 хв 
Сапіжанка 22.07 1 хв  22.08 1 г  17 хв 
Батятичі 22.14 1 хв  22.15 1 г  24 хв 
Добротвір 22.25 1 хв  22.26 1 г  35 хв 
Стриханка 22.34 1 хв  22.35 1 г  44 хв 
Соснівка 22.43 1 хв  22.44 1 г  53 хв 
Гірняк 22.56 1 хв  22.57 2 г  6 хв 
Червоноград 23.07 5 хв  23.12 2 г  17 хв 
Завишень 23.17 1 хв  23.18 2 г  27 хв 
Сокаль 23.25 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6056 Львів — Сокаль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930