У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6056 Львів — Сокаль Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Львів - Сокаль номер 6056 відправляється зі станції Львів о 20.50 і прибуває на станцію Сокаль о 23.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6056 Львів - Сокаль пролягає по таким станціям як Підзамче, Дубляни-Львівські, Запитів, Руданці, Колодне, Новий Став, Сапіжанка, Батятичі, Добротвір, Стриханка, Соснівка, Гірняк, Червоноград, Завишень.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.50
Підзамче 21.02 2 хв  21.04 12 хв 
Дубляни-Львівські 21.14 1 хв  21.15 24 хв 
Запитів 21.28 1 хв  21.29 38 хв 
Руданці 21.35 1 хв  21.36 45 хв 
Колодне 21.47 1 хв  21.48 57 хв 
Новий Став 21.56 1 хв  21.57 1 г  6 хв 
Сапіжанка 22.04 1 хв  22.05 1 г  14 хв 
Батятичі 22.10 1 хв  22.11 1 г  20 хв 
Добротвір 22.20 1 хв  22.21 1 г  30 хв 
Стриханка 22.28 1 хв  22.29 1 г  38 хв 
Соснівка 22.37 1 хв  22.38 1 г  47 хв 
Гірняк 23.00 1 хв  23.01 2 г  10 хв 
Червоноград 23.13 2 хв  23.15 2 г  23 хв 
Завишень 23.24 1 хв  23.25 2 г  34 хв 
Сокаль 23.32 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6056 Львів — Сокаль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930