У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Батрадь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Батрадь:

Актуальний розклад електричок по станції Батрадь містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Батрадь з такими станціями і населеними пунктами як Батьово, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 53 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Косини, Батьово. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Батрадь відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Королеве - Батьово, Батьово - Королеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Батрадь відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6577 Королеве Батьово 05.30 1 хв  05.31 Курсує щоденно - переглянути
6578 Чоп Королеве 09.12 1 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
6585 Королеве Батьово 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6582-6581 Батьово Королеве 18.52 1 хв  18.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Батрадь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Батрадь