З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Берегове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Берегове:

Розклад поїздів по станції Берегове включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Солотвино-1, Київ-Пас., Львів, в сумі зі станції Берегове можна виїхати за 3 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Солотвино-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 02 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 02 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 0 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Берегове.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Берегове, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
601Л Львів Солотвино 04.58 4 хв  05.02 Курсує щоденно - переглянути
013К Київ Солотвино 09.53 4 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
013Л Солотвино Київ 17.34 3 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути
601Ш Солотвино Львів 21.36 5 хв  21.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Берегове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Берегове