У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бердичів-Житомирський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бердичів-Житомирський:

Актуальний розклад електричок по станції Бердичів-Житомирський містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бердичів-Житомирський з такими станціями і населеними пунктами як Козятин-1, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 14 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Рея, Бердичів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бердичів-Житомирський відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бердичів-Житомирський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6461-6462 Коростень Козятин 08.37 1 хв  08.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6461-6462 Козятин Коростень 16.13 1 хв  16.14 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бердичів-Житомирський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бердичів-Житомирський

У населеному пункті Бердичів є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Бердичів